Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Bilgilerinizi Bulut (Cloud) Ortamında Saklayın

  • PDF

Healthy OSGB Programı, Muayenehane Hasta Kayıt Yazılımı Bulut (Cloud) UyumluHealthy Hastane, OSGB ve Muayenehane ürünleri bulut (cloud) uyumlu...

Teknolojinin getirdiği yenilikleri müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz. Bulut (Cloud) teknolojisi ile verilerinizi internet ortamında saklayabilirsiniz.

Günümüzde kimi kurumlar verilerini saklamak için ayrı bir ana bilgisayar (server) bulundurma, 7/24 açık tutma, fiziki güvenlik, bakım, tamir, fiziksel ortam sağlama vs. zorluklardan kaçınmak için verilerini internet ortamında tutmaya başladı ve bu akımın hızlanarak devam edeceği öngörülüyor.

Verilerini internet ortamında tutmak isteyenler için Healthy'nin tüm ürünleri cloud sistemleri ile tam uyumludur. Muayenehane, Tıp Merkezi, Hastane veya OSGB (Ortak Sağlık Güvenlik Birimi) grubundaki tüm müşterilerimiz istedikleri zaman bulut ortamına geçiş yapabilirler.

Microsoft Azure ve Amazon cloud sistemlerinde veya bulut teknolojisi sunan diğer firmalarda bilgilerinizi şifreli ve güvenli olarak barındırabilirsiniz.

Böylece bilgileriniz istediğiniz anda erişiminize açık olacaktır.Bu sayfayı sosyal paylaşım ağınıza ekleyin.